NEDEN DİVA MODERN ?

Kendinizi özel hissettiren duyguların sembolü Pırlanta’nın kalıcı adı;

1998 yılında kurulan Diva Jewellery, kuyumculuk sektöründe özgün yüzük tasarımlarıyla, kısa zamanda önemli bir yer almıştır. Dünya’daki trendleri yakından takip ederek, hedef kitlesine uygun tasarım ve teknolojinin gücüyle özel; miniset, küpe, set, bileklik ve inci takı ürün koleksiyon tasarımlarıyla fark yaratmıştır.

Diva Jewellery, iki yıla aşkın süren pırlanta konusunda çalışmaları ve araştırmaları sonucunda 2006 yılında ‘Diva Pırlanta’ imzası taşıyan sertifikalı ürünleri ile sektöründe farklı bir marka olma yolunda ilk adımlarını atmış halende yüksek marka bilinirliği ile online satış noktaları aracılığıyla tercih edilen bir pırlanta markası olmayı hedeflemiştir.

Diva Modern, İstanbul’daki modern tesislerinde her geçen gün kapasitesini arttırarak hızla büyümeye devam etmekte ve gelişen dünyanın özelliklerinden ve teknolojinin pozitif getirilerinden faydalanarak e-ticaret siteleriyle ürünlerini tüm Türkiye’nin tüm bölgelerine ulaşmasını sağlamaktadır.Avantajlı Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Sunmuş olduğumuz satış ve fiyat politikamızla pırlantanın her bütçeye ulaşılabilir olduğuna inanıyoruz.

Diva Modern sanal mağazamızdan satın almış ürünlerimizde peşin fiyatına 4 taksit imkânı ve Havale / EFT işlemlerinde %5 indirim avantajı sunuyoruz.


Güvenli Alışveriş

Diva Modern sanal mağazamızda gerek altın, gerek pırlanta alışverişinizde siz değerli müşterilerimize kolay ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. DivaModern.com’da alışveriş güvenliği 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) Protokolü ile sağlanmaktadır.


%100 Memnuniyet Garantisi

Amacımız siz değerli müşterilerimizin benzersiz ve büyüleci pırlanta dünyasında mutlu bir alışveriş deneyimi ile sunmak ve sizlerin her özel anınızda yanınızda olmak

DivaModern.com’dan satın almış olduğunuz ürün ve satış sonrası hizmeti en güvenilir ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmeyi garanti ediyoruz.14 Gün İçerisinde İade

Almış olduğunuz üründen memnun olmadığınız takdirde 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.


Sigortalı Ücretsiz Kargo

Siparişiniz, Sigortalı Kargo firması Oneservice tarafından ücretsiz olarak teslim edilir.


Sertifikalı Pırlanta

Sertifika’da verdiğimiz değerler gerçek değerler olup ürün özelliklerinin tüm bilgilerini içermektedir.Pırlanta Danışmanlığı

Müşteri Hizmetleri departmanız’dan pırlanta ve altın almadan önce ürünler hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. İstek, talep ve şikâyetleriniz uzman ekiblerimiz tarafından ister Müşteri Hizmetleri 212 528 79 64 veya [email protected] mail adresinden kısa sürede yanıtlanacaktır.


Özel Sipariş

Kişiye Özel Üretim menüsünde belirtmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda en mutlu ve özel anınızda hem bütçenize hem de zevkinize uygun tektaş siparişi verebilirsiniz.


Diva Club

Siz değerli Diva Modern Club üyelerine özel indirim avantajları, dönemsel Diva Club etkinlikleri ile sunuyoruz.